ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ НА БІОПАЛИВІ

теплова електростанція на біопаливі

(відходи деревини) електричною потужністю 4000 кВА

в м. Корюківка Чернігівської області

news31

       В 2016 році Корпорацією «Союз», на замовлення ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ», виконані роботи з будівництва теплової електричної станції, електричною потужністю   4000 кВА, в м. Корюківка, Чернігівської області. В якості палива використовується деревна тріска, що виробляється з відходів деревини деревообробних підприємств регіону.

news32news33       В межах проекту змонтовано основне тепломеханічне та електротехнічне обладнання від провідних європейських виробників, а саме: котел та пароперегрівач, виробництва Thorne Bibcochran; рукавний фільтр, виробництва Dantherm Filtration; топки спалювачі та система паливоподачі, виробництва Bioflame; насосне обладнання виробництва Grunfoss; конденсаторна установка, виробництва Hamworthy; турбоагрегат виробництва Siemens, з генератором - Indar, система керування - TRANSICON.

       Виконано повний комплекс пусконалагоджувальних робіт та проведені випробування.

       Введення в 2016 році в експлуатацію електростанції в м. Корюківка, Чернігівської області, заснованої на європейських технологіях, суттєво покращило енергетичний баланс регіону та забезпечило додаткові заходи зі зменшення викидів у атмосферу з дотриманням балансу у природі.

news34news35