КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОБЛАДНАННЯ НА ТЕЦ ПРАТ «ММК ІМ. ІЛЛІЧА» м. МАРІУПОЛЬ

Протягом  травня по грудень включно 2018 року Корпорація «СОЮЗ» в якості Підрядника виконала в повному обсязі комплекс робіт в межах проекту «Капітальний ремонт турбоповітродувки № 7, турбіни ВКВ-22-2, компресора К-5500-41-1, в цеху ТЕЦ ПрАТ «ММК імені Ілліча». Складність об’єкта – СС3.

Протягом червня до листопада 2019 року Корпорація «СОЮЗ» в якості Підрядника виконала в повному обсязі комплекс робіт в межах проекту «Капітальний ремонт котла парового для отримання пари ПК 14-М ст. №15, в цеху ТЕЦ ПрАТ «ММК імені Ілліча». Складність об’єкта – СС3.

Об’єкт розташований в місті Маріуполь, Донецька область.

Усі роботи в межах проекту виконані відповідно до затвердженої проектної документації та технічних специфікацій на високому професійному рівні належною якістю в терміни, що узгоджені з вимогами договору, з дотриманням діючих в Україні норм та правил з охорони праці, пожежної і промислової безпеки та природоохоронного законодавства, з дотриманням вимог всіх діючих законів, стандартів, будівельних норм і правил України.

Корпорація «СОЮЗ» має кваліфікований інженерно-технічний персонал, в якого є необхідні групи допусків для виконання робіт на ТЕЦ.

Корпорація «СОЮЗ» обладнана спеціальною технікою та технологічним обладнанням, має відповідні дозволи та право на виконання вищевказаних робіт.

Такий відгук дало керівництво ТЕЦ ПрАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча».

 MariupolTEC