Корпорація "Союз"

Проектно-інженерний потенціал Корпорації «Союз» складають 2 проектних інститути
з чисельністю 600 фахівців. Корпорацією «Союз» за 25 років реалізовано
більше 200 проектів в енергетичній галузі.

03
 
 
 
 
ХПКІ «ТЕПЛОЕЛЕКТРОПРОЕКТ-СОЮЗ»

Основним партнером Корпорації «Союз» з проектування є «Харківський проектно-конструкторський інститут «Теплоелектропроект-Союз» з чисельністю 400 проектувальників. За останні три роки інститут здійснював проектування щодо більше 20-ти великих проектів, таких як: реконструкція енергоблоку № 4 Зуєвської ТЕС, ядерна установка Джерело нейтронів для Харківського фізико-технологічного інституту. Інститут перейшов до виконання усіх робіт за основними енергогенеруючими об'єктами тільки на основі тривимірного 3Д проектування.

 
 
 
 
 
 
04

ТОВ «СОЮЗЕНЕРГОПРОЕКТ» — проектна організація, що виконує комплексне проектування мережевих об’єктів електроенергетики напругою 110-750В. Наш колектив — це більше 170 професійних і досвідчених фахівців, які сприяють розвитку конкурентоспроможності компанії. Основні напрямки діяльності: Розробка схем перспективного розвитку електроенергетичних систем і мереж. Розробка техніко-економічних обґрунтувань для електромережних об’єктів. Комплексне проектування підстанцій змінного струму напругою 110 – 750 кВ. Комплексне проектування повітряних і кабельних ліній напругою 110 – 750 кВ. Виконання повного комплексу робіт для реалізації систем РЗА, ПА, АСУ ТП «під ключ».

Конструкторська група інституту «Союзенергопроект» успішно займається розробкою та супроводом виробництва шаф і панелей «вторинних» систем. У 2011 р. ТОВ «Союзенергопроект» завершило роботи з комплектування виробничих та налагоджувальних дільниць необхідним обладнанням, у тому числі виробництва OMIKRON та НПП «Динаміка».