Електростанція на біомасі встановленою потужністю 5000 квт у м.Переяслав-Хмельницький Київської області

Замовник:
ТОВ «Енергопромислова група «ЮГЭНЕРГОПРОМТРАНС»
Предмет контракту:
будівництво електростанції на біомасі
Галузь:
Теплоенергетика
Територія:
Україна, Київська обл.
Термін реалізації проекту:
2018

Опис проекту

Електростанція на біомасі встановленою потужністю 5000 квт у м.Переяслав-Хмельницький Київської області

У 2016-2018 р.р. Корпорація «Союз» у якості генерального підрядника успішно реалізувала проект «Будівництво електростанції на біомасі встановленою потужністю 5000 кВт у м. Переяславі-Хмельницькому Київській області» - однієї із найсучасніших в Україні з використання біопалива, як альтернативного, відновлювального джерела енергії та який забезпечує державну стратегію України з досягнення енергетичної незалежності.Збільшення будівництва енергетичних підприємств, які працюють на біомасі,  дозволить Україні не  залишатися тривожно залежною від імпорту викопних видів палива.

Виконано роботи: 

        монтаж парового котла потужністю 18 МВт із коефіцієнтом корисної дії понад 90 %, що працюватиме на біопаливі – деревна тріска. Котельне обладнання, складається з котла, виробництва Компанії Wartsila, побудованого на колосниковій решітці Biograte та оснащеного пароперегрівачем і водяним економайзером; системи тягодуття, що включає в себе дутьевий вентилятор, димосос та димосос рециркуляції димових газів, виробництва HALIFAX FAN Inc; живильних насосів виробництва KSB;

        монтаж турбінного обладнання, яке складається з турбоагрегату, що включає в себе турбіну FR13M2-15 TRIVENI з редуктором та синхронний генератор AvK тип DIG150m/4, виробництва AvK Deutschland Gmbh & Co.KG; конденсатору; системи маслоохолодження і закритої системи охолодження, що включають в себе пластинчасті повітряні теплообмінники з вентиляторами, циркуляційні та конденсатні насоси, виробництва KSB.

        монтаж системи підготовки та подачі палива, яка передбачає можливість роботи на деревній трісці, як власного виробництва так і на привозній, що включає в себе тріскорубильний комплекс, приймальний вузол тріски, склади палива та транспортери.


налагоджувальні роботи:

  • налагодження програмного забезпечення ПЛК и ЛМІ;
  • налагодження каналів вимірювання та управління;
  • налагодження систем розподілу електроенергії;
  • випробування та введення в експлуатацію.

 

 Все устаткування, що встановлено на новозбудованій електростанції закуплене у Великобританії і щодо викидів в атмосферу воно відповідає жорстким нормам Євро-5 (найвищому нині стандарту безпеки в Україні щодо викидів вуглекислого газу в атмосферу).