РЕКОНСТРУКЦІЯ ПС 750 КВ «ВІННИЦЬКА»

Замовник:
ПрАТ «НЕК «Укренерго»
Предмет контракту:
Реконструкція ПС 750 кВ «Вінницька»
Галузь:
Електроенергетика
Територія:
Україна
Термін реалізації проекту:
2021-2022

Опис проекту

РЕКОНСТРУКЦІЯ ПС 750 КВ «ВІННИЦЬКА»

У січні 2021 року Корпорація «Союз» уклала договір з ПрАТ «НЕК «Укренерго» про реконструкцію ПС 750 кВ «Вінницька» яка розташована на території Комарівської сільської ради, Вінницького району, Вінницької області.

 ПС 750/330/110/10 кВ «Вінницька» найпотужніша підстанція Південно-Західної енергосистеми Укренерго. Її потужність складає – 1124 МВА.

 Згідно договору Корпорація «Союз» зобов’язується виконати за завданням замовника роботи з реконструкції ПС 750 кВ «Вінницька» з заміною АТ-2, ТПР АТ-2, встановленням АТ-1, ТПР АТ-1 та впровадженням прогресивних технологічних рішень з передачею замовнику результату робіт.

 Виконання будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт здійснюється українськими будівельними компаніями. Використовується устаткування виробництва як України, так і зарубіжжя. По завершенню реконструкції - збільшиться потужність та пропускна спроможність підстанції в 2 рази, а у подальшому зявиться можливість виконати заміну застарілого трансформаторного обладнання. Уведення в експлуатацію нового сучасного обладнання забезпечить підвищення надійності електропостачання споживачів Вінницької області.

  Усі роботи на ПС 750 кВ «Вінницька» здійснюються на діючій підстанції.

  Термін завершення робіт - 2022 рік.