Корпорація "Союз"

МИ ТРАНСФОРМУЄМО СКЛАДНІ ЗАДАЧІ

В ГОТОВІ ПРОЕКТНІ РІШЕННЯ

Система контролю якості проектування здійснюється за міжнародними стандартами і підтверджена сертифікатом  ISO 9001.

Досвід проектування складних та відповідальних об’єктів, впровадження передових програм і технологій, співробітництво з ведучими виробниками енергетичного обладнання – все це дозволяє нам оперативно трансформувати складні задачі в оптимальні рішення.

Аналіз перспективних  планів розвитку мереж, розрахунки їх статичної та динамічної стійкості, разом з розрахунками аварійно-ремонтних режимів і струмів короткого замикання, дають нам можливість з високою точністю визначити параметри основного обладнання, забезпечити необхідну комплектацію та оптимальну вартість об’єктів Замовника. Додатково, ми здійснюємо усі необхідні розрахунки і розробляємо заходи, щоб гарантувати необхідну якість електроенергії відповідно до регіональних стандартів.

Впровадження сучасних технологій проектування дозволило нам здійснити процес більш наглядним та динамічним. Технологія ВІМ-моделювання дозволяє отримати не тільки повну візуалізацію об’єкту з поетапним планом будівництва, скоротити час розробки проектної документації, але й мінімізувати різницю між плановими і фактичними витратами при будівництві.